Hírek
2012. Augusztus 23. 11:24, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Bennégett egy férfi a présházában Várpalotán
Bennégett egy férfi Várpalotán a Baglyas-hegyen található présházában, amikor az ötven négyzetméteres épületben eddig ismeretlen okból hajnalban tűz ütött ki - tájékoztatta a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtökön az MTI-t.
Bakos György elmondta: a tűzoltókat a szomszédok riasztották, hogy ég az aljnövényzet a szőlőhegyen. A kiérkező pétfürdői tűzoltók az épület oltásakor emberi maradványokat találtak. Megállapították, hogy az ott lakó 61 éves férfi a tűz következtében vesztette életét. Hozzátette, hogy a házban két gázpalack is felrobbant, az épület teljesen leégett.
A tűz okainak kiderítésére a katasztrófavédelem és a megyei rendőr-főkapitányság is eljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
