Hírek
2024. Január 04. 08:41, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Több mint négymilliárd forint a főnyeremény az Ötöslottón

Csaknem fél éve halmozódik az Ötöslottó főnyereménye: négymilliárd forintot vihet haza, aki ezen a héten helyesen tippeli meg a számokat - közölte a Szerencsejáték Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták, hogy tavaly június vége óta halmozódik az Ötöslottó főnyereménye, és ha a héten sem lesz nyertes, akkor a következő összeg már a játék történetének negyedik legmagasabb egyéni jackpotját jelentheti.
Az eddigi legnagyobb nyereményt 2020. március 28-án vitte el egy szerencsés játékos, ennek összege csaknem 6,5 milliárd forint volt - tették hozzá.
Közölték azt is, hogy az Eurojackpotot játszók is nagy nyereményre számíthatnak, ugyanis 13 hét halmozódás után majdnem 46 milliárd forint várja azt a szerencsést, aki egymaga találja el hibátlanul az 5+2 számot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre